středa, duben 08, 2020
 • Co je reklamní plachta

  Reklamní plachta Reklamní plachta někdy také nazývaná jako reklamní banner je exterierově trvanlivý materiál potištěný reklamním nebo informujícím sdělením. V současné době se již pro výrobu reklamních plachet nepoužívá řezaná grafika, ale velkoplošné tiskárny, které umožnůjí daleko rozsáhlejší a propracovanější

  Read More
 • Typy a ceny

  Laminovaný banner 440 g Lehký materiál vhodný pro krátkodobé použití cca 1 rok. Plachta z tohoto materiálu během užitné doby nepřichází o barevnost (neprobíhá vyblednutí), ale pouze materiál po cca 1 rocem na slunci nelze již dále rolovat - láme se.

  Read More
 • Objednat plachtu

  Objednat plachtu

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Co je reklamní plachta

Reklamní plachta

Reklamní plachta někdy také nazývaná jako reklamní banner je exterierově trvanlivý materiál potištěný reklamním nebo informujícím sdělením.

V současné době se již pro výrobu reklamních plachet nepoužívá řezaná grafika, ale velkoplošné tiskárny, které umožnůjí daleko rozsáhlejší a propracovanější možnosti vizualizace.

Proto již nezáleží na tom kolik barev si na reklamní plachtu přejete použit a navíc současné technologie umožňují na plachtovinu tisk fotek ve vysokém rozlišení.

Technologie velkoplošného tisku zkvalitnila tento typ reklamy a zároveň bannery i výrazně zlevnila viz náš ceník.

Tisk realizujeme s originálními inkousty Roland na tiskárnách Roland pomoci dlouhodobě prověřeného profilu. Tím dosahujeme vysoké kvality tisku v detailech a barevnosti zároveň tím dosáhneme i dlouhodobé životnosti tisku, to nám zaručuje 100% dodávky bez reklamací.

Velkou pozornost také věnujeme zpevnění okrajů plachty a použitým očkům pro upevnění. Očka nebo také průchodky používáme mosazná aby v exteriéru nekorodovala a nevytvářelá šmouhy rzi na plachtách.

 

 

Laminovaný banner 440 g


Lehký materiál vhodný pro krátkodobé použití cca 1 rok. Plachta z tohoto materiálu během užitné doby nepřichází o barevnost (neprobíhá vyblednutí), ale pouze materiál po cca 1 rocem na slunci nelze již dále rolovat - láme se.

Blockout banner 610 g


Jedná se o materiál určený k dlouhodobým aplikacím 2 a více let. Plachtu lze opakovaně rolovat. Tento materiál je také ideálním řešením pro umistění na ploty, zábradlí atd. v těchto případech Blockout vrstva uvnitř reklamní plachty zabrání jejímu prosvítání a není vidět podklad na kterém je uchycená.

Oboustranná plachta

Oboustranná plachta je řešením pro oboustranný tisk. Tisk na tomto druhy plachet realizujeme z obou stran. Vnitřní neprůhledná vrstvá zabrání prosvítání grafiky.

Reflexní plachta

Tento materiál určený pro výrobu plachet dokáže odrážet světlo ideální pro umístění blízko silnic apod. Reflexní plachta funguje celodenně.

Backlight banner

Tento druh banneru je určen pro světelné aplikace - je vyroben souvislou vrstvou a po podsvícení nezpůsobuje žádná tmavá nebo světlá místa.

Mesh plachta

tato plachtovina je perforovaná a lze přes ní vidět. Použítí - před okny panelových domů, bytů apod.

Vlajkovina

oboustranně potištěný 130 g PES materiála vhodný na výrobu vlajek apod.

Tesxtilní polyester

180g textil, kterým lze nahradit Canvas - jedná se o levnější materiál než Canvas, ale stéjnou užitnou hodnotou.

 

 

 

Objednat plachtu

Ceník

Strana 1 z 3

Proč se registrovat

- Zaregistrujte se a můžete obdržet slevu až 15%

- Zapamatujeme si Vás a věrnost se u nás vyplácí

- Maximálně 1x za 2 měsíce Vám zašleme novinky

Číst dál...