čtvrtek, říjen 22, 2020
 • Co je reklamní plachta

  Reklamní plachta Reklamní plachta někdy také nazývaná jako reklamní banner je exterierově trvanlivý materiál potištěný reklamním nebo informujícím sdělením. V současné době se již pro výrobu reklamních plachet nepoužívá řezaná grafika, ale velkoplošné tiskárny, které umožnůjí daleko rozsáhlejší a propracovanější

  Read More
 • Typy a ceny

  Laminovaný banner 440 g Lehký materiál vhodný pro krátkodobé použití cca 1 rok. Plachta z tohoto materiálu během užitné doby nepřichází o barevnost (neprobíhá vyblednutí), ale pouze materiál po cca 1 rocem na slunci nelze již dále rolovat - láme se.

  Read More
 • Objednat plachtu

  Objednat plachtu

  Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Co je reklamní plachta

Reklamní plachta

Reklamní plachta někdy také nazývaná jako reklamní banner je exterierově trvanlivý materiál potištěný reklamním nebo informujícím sdělením.

V současné době se již pro výrobu reklamních plachet nepoužívá řezaná grafika, ale velkoplošné tiskárny, které umožnůjí daleko rozsáhlejší a propracovanější možnosti vizualizace.

Proto již nezáleží na tom kolik barev si na reklamní plachtu přejete použit a navíc současné technologie umožňují na plachtovinu tisk fotek ve vysokém rozlišení.

Technologie velkoplošného tisku zkvalitnila tento typ reklamy a zároveň bannery i výrazně zlevnila viz náš ceník.

Tisk realizujeme s originálními inkousty Roland na tiskárnách Roland pomoci dlouhodobě prověřeného profilu. Tím dosahujeme vysoké kvality tisku v detailech a barevnosti zároveň tím dosáhneme i dlouhodobé životnosti tisku, to nám zaručuje 100% dodávky bez reklamací.

Velkou pozornost také věnujeme zpevnění okrajů plachty a použitým očkům pro upevnění. Očka nebo také průchodky používáme mosazná aby v exteriéru nekorodovala a nevytvářelá šmouhy rzi na plachtách.

 

 

Proč se registrovat

- Zaregistrujte se a můžete obdržet slevu až 15%

- Zapamatujeme si Vás a věrnost se u nás vyplácí

- Maximálně 1x za 2 měsíce Vám zašleme novinky

Číst dál...